Kochasz swojego Pupila? Zadbaj o niego!

0 697

Portal i sklep Kraina Psa angażuje się w kampanię edukacyjną „Zadbaj o pupila”

Kampania edukacyjna „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja” pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Dlaczego skutecznie musimy zabezpieczać nasze zwierzaki przed pasożytami? Jak zadbać o ich prawidłową dietę? W jaki sposób można uzupełnić niedobory witamin i składników mineralnych u pupili?

Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedzi w naszej kampanii edukacyjnej The Point – „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja”

Całość ukazała się 06 lipca  jako tematyczny dodatek specjalny w Gazecie Wyborczej, w wersji online na wpunktozdrowiu.pl oraz na portalach i wydarzeniach, poruszających tematykę zdrowia i pielęgnacji pupili.

Wraz z Ekspertami i Partnerami przybliżamy temat zdrowia i pielęgnacji czworonożnych przyjaciół. Chcemy skupić się m.in. na temacie związanym ze skutecznym zabezpieczeniem naszych pupili przed pasożytami, odpowiedniej diecie, która ma duży wpływ na codzienność zwierzaków, odpowiednimi sposobami na walkę z niedoborami u zwierzaków, istocie świadomej adopcji, zdrowiu psa i kota seniora, ważności sterylizacji jako walki z przepełnionymi schroniskami.

Artykuły, które znalazły się w kampanii:

O opiece nad czworonożnym seniorem opowiada  lek. wet. Jacek Szulc, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Przewodniczący Sekcji Chirurgii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy

Weterynarii Małych Zwierząt.

 – s.2

Dlaczego nadal porzucamy niewinne zwierzęta? Co zrobić by takich sytuacji było jak najmniej, odpowiada Łukasz Balcer, Prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce, dyrektor Schroniska w podwarszawskim

Celestynowie.

– s. 2

Na temat bezpiecznych wakacji z Pupilem opowiada lek. Wet. Anna Dominiak.

– s. 4 – 5

W temacie rozważań nad adopcją opowiada Joanna Burakiewicz, Wolontariuszka z Fundacji Azyl pod Psim Aniołem.

 – s. 7

Na temat okrucieństwa wobec zwierząt opowiada Karolina Roguska,  Dziennikarka portalu Onet.

– s. 7

 Głównymi Partnerami Merytorycznymi projektu zostali  Polskie Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Partnerem Medialnym został Onet Zdrowie.

 

http://wpunktozdrowiu.pl/wp-content/uploads/2019/07/zadbaj_o_pupila_.pdf

Komentarze
Wczytywanie...