Wirtualna adopcja

0 69

W naszych polskich schroniskach mieszkaja pieski,  które czekają na ciepły dom. Niektóre z nich oczekują na adopcję przez bardzo długi okres czasu. Schroniska borykają się z różnego rodzaju problemami. Każdy z nas może wspomóc te biedne zwierzęta. Jeżeli nie możesz zabrać pieska do domu, możesz adoptować go wirtualnie.

Co to jest adopcja wirtualna?

Wirtualna adopcja polega na adopcji prze odległość napisała do nas MADI wolontariuszka ze schroniska w RadlinieJeśli dana osoba nie może wziąć do domu zwierzaka, a chce pomóc może wpłacać, co miesiąc dowolną kwotę na wybranego przez siebie psa lub kota. W ten sposób można wesprzeć schronisko, np. w kosztach leczenia albo zakupie specjalnej karmy dla starych, chorych psów. Zdjęcie zwierzaka pojawi się wówczas na stronie www.schroniskoradlin.pl wraz z imieniem i nazwiskiem wirtualnego opiekuna. W każdej chwili można zrezygnować z wpłacania pieniędzy. Gdy pupil zostanie zaadoptowany dana osoba zostanie o tym poinformowana. Może wtedy wybrać kolejnego zwierzaka. Podsumowując-pomóc może każdy, nawet prywatna firma, czy szkolna klasa. Oczywiście nic nie zastąpi im prawdziwego domu, ale na pewno ułatwi jego znalezienie. Stare lub chore psy, czy koty mają wtedy większe szanse na adopcje.

schronisko7

 

 

 

 

Zasady wirtualnych adopcji na: http://schroniskoradlin.pl/wirtualne-adopcje/

Wykaz wszystkich schronisk w Polsce podajemy na stronie http://www.krainapsa.pl/opieka-psow-326/schroniska-w-polsce-4486

Komentarze
Wczytywanie...