Tygrys i miś panda na pokazie mody dla psów.

0 368

W Chinach powstało  wiele salonów piękności  dla ukochanych czworonogów. Projektanci  i producenci prześcigają się w pomysłach. Psa traktuje się szczególnie wyjątkowo. Otacza się go luksusem i dba o jego zachcianki. Chińczycy wprowadzili nową, specyficzną modę dla swoich pupili – farbowanie. W specjalnych salonach piękności, umaszczenie pieska zmienia swój kolor. Stosują do tego celu specjalną, nieszkodliwą farbę, którą farbuje się włos czworonoga.

Trendy w modzie.

Największa furorę robią psy farbowane na misia pandę i tygryska. Salony, spełniają wszystkie życzenia opiekunów i farbują pieski , upodabniając je do innych zwierząt lub w bardzo intensywnych kolorach jak:  zielony, niebieski, żółty, czerwony.   Najmodniejszym strojem na psią plażę na lato 2012 jest sunia w bikini i pies w kąpielówkach. Dla farbowanych piesków urządzane są pokazy mody.

Co na to psy?

Pieski ponoć są zachwycone. Uwielbiają  głaskanie, czesanie i wszelkie inne zabiegi pielęgnacyjne. Żyją w luksusie. A co ty o tym myślisz? Może i w Polsce przyjmie się  moda na farbowanie pupilów?

 

Źródło: www.fakt.pl
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/chinczycy-oszaleli-farbuja-psy/e5m5pr4

Komentarze
Wczytywanie...