SZCZEKAMY O WSZYSTKIM . Ich krótkie życie a jednak okrutne i przerażające .

0 363

Dziś prezentujemy artykuł małej PYSI. Przejęta traktowaniem piesków przez niektórych ludzi ,napisała nam co o tym myśli.

„Psy żyją nie tak długo jak ludzie, 100 czy 50 lat. Ich życie jest krótkie jak 1 cm włóczki na 100 cm . Niektóre psy przeżywają swoje życie szczęśliwie, a niektóre okrutnie i przerażająco. Przez swoje krótkie życie przebywają na łańcuchu, do którego przywiązali ich Ci którzy są niby tacy mądrzy i inteligentni,  a jednak okropni i żałośni – LUDZIE. Czasami nawet  nie przynoszą  czystej, zimnej wody i jedzenia a sami „obżerają się jak potwory”

Wszystkie zwierzęta potrzebują ciepła i choć trochę miłości.
Jest tylu ludzi, którzy znęcają się nad zwierzętami a one przecież nie są im niczemu winne. Jedni robią to dla zabawy, inni dla pieniędzy a jeszcze inni aby rozładować swój gniew. A gdy w końcu zwierzęta nie wytrzymują stają się agresywne i złe, ale  nie z tego powodu, że się takie urodziły,  ale z tego powodu, że ich właściciele nie dali im choćby odrobiny miłości i ciepła. Następnie zwierzęta trafiają do schroniska i zostają uśpione.

Żyjemy w XXI wieku, a zachowujemy się jak dzikusy. Możemy to zmienić !!! Ty możesz  zmienić  to na lepsze, tylko musisz tego bardzo chcieć !!!!!”

Na zdjęciu PYSIA – autorka tego artykułu.

Komentarze
Wczytywanie...