Przewodnik dla psiego pacjenta

0 33

Na całym świecie zwiększa się liczba miłośników psów. Pies staje się prawowitym członkiem rodziny, a dbałość o jego zdrowie i samopoczucie staje na równi ze zdrowiem człowiekiem. Nie bez znaczenia jest, więc wybór odpowiedniego lekarza i gabinetu weterynaryjnego.

Czym kieruje się potencjalny klient – opiekun psiego pacjenta?

Przy wyborze lekarza, tak niedawno jeszcze, na plan pierwszy wysuwały się emocje, przeczucia, samopoczucie, empatia, odległość od domu, koszty usługi.
Dziś priorytety zmierzają zupełnie w innym kierunku. Oczywiście niezmiernie ważne są w/w pobudki, ale bardziej racjonalnymi przesłankami wyboru lekarza stają się:
1. Nowoczesna technologia pracy
2. Wyposażenie placówki.
Opiekunowie czworonożnych pupili szukają dziś nowocześnie wyposażonych gabinetów, które umożliwiają świadczenie usług na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach.

Jak rozpoznać dobrze wyposażony gabinet weterynaryjny, odpowiedni dla mojego psa?

Nowoczesna technologia pracy i właściwa edukacja lekarzy weterynarii to podwaliny do dalszej pracy gabinetów, poradni i klinik weterynaryjnych. Konkurencyjność placówek weterynaryjnych podnoszą niewątpliwie nowoczesne aparaty USG, które stanowią ważny jak nie najważniejszy element diagnostyki weterynaryjnej.

Badania USG stanowią, bowiem pierwszą diagnozę schorzeń. Badania ultrasonograficzne są jedną ze współczesnych i bezinwazyjnych metod wykorzystywanych do badań m.in. nerek, śledziony, wątroby, jamy brzusznej, płuc, układu rozrodczego i innych. Badania pomagają na szybkie wykrycie zmian patologicznych w organizmie psa.

 

warsztaty Poznań 5

Nowoczesne cyfrowe aparaty ultrasonograficzne  posiadają znakomitą jakość obrazu. Mają możliwość rozbudowy o inne oprogramowania kardiologiczne z Dopplerem ciągłym. Wysoka klasa. Dostosowany do najnowszych rozwiązań diagnostycznych.

Zobacz jak wyglądają takie badania ?

Prezentujemy zdjęcia i film z warsztatów dotyczących: Diagnostyki ultrasonograficznej narządów jamy brzusznej oraz płuc małych zwierząt – fizjologia i stany patologiczne zorganizowany przez Med4Animals w Poznaniu w dniach 24-15 maja 2014.

 

warsztaty Poznań 1

Nowoczesny aparat USG do badań ultrasonograficznych stanowi niewątpliwie prestiż dla gabinetu weterynaryjnego. Niezmiernie ważne jest także szkolenie kadry weterynaryjnej i zapoznanie jej z możliwościami i technologiami ultrasonografów.

A co mówią uczestnicy takich warsztatów?

Warsztaty Med4Animals to szczególna okazja do zapoznania się z tematyką diagnostyki weterynaryjnej USG.  3-4 osobowe grupy. Każdy uczestnik miał możliwość wykonania ćwiczenia. Bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Dobry sprzęt. Doskonali wykładowcy. Duża wiedza.

warsztaty Poznań 3
I o to właśnie chodzi. Potrzebujemy dobrych lekarzy weterynarii.  Dobrze wyposażonych gabinetów. Zaawansowanych technologii i bezpiecznie diagnozowanych pupili.

warsztaty Poznań 4

Med4Animals podaje, że dzięki przedstawionym najwyższej klasy ultrasonografom w Polsce 52 000 zwierząt rocznie jest bezpiecznie diagnozowanych… [a] zaawansowane technologie firmy ESAOTE pozwalają na skrócenie o 25% czasu badania każdego pacjenta.

Pieski wyglada na to, że nie strach już chorować, skoro  mamy dobrze wykształconą kadrę,  nowoczesną technologię i dobrze wyposażone placówki wetrynaryjne. A do tego szczery uśmiech lekarza i jesteśmy zdrowe. 🙂 🙂 🙂

Żródło: http://www.med4animals.com

Komentarze
Wczytywanie...