Pieski przygotowują się do debiutu Angry Birds

0 42

27 maja w kinach w całej Polsce zadebiutuje animowana komedia ANGRY BIRDS FILM, w której zobaczymy, jak ptaki-nieloty radzą sobie z lataniem. W niebo wzbije się GIGANTYCZNY BALON ANGRY BIRDS sprowadzony do Polski ze Stanów Zjednoczonych.  Balon zawiśnie nad Warszawą, Wrocławiem, Krakowem, Poznaniem, Gdańskiem oraz Łodzią. Będzie okazja, by wznieść się ponad miasto w tym olbrzymim balonie i z lotu ptaka podziwiać widoki. Ze Stanów Zjednoczonych sprowadzeni zostaną piloci i profesjonalna obsługa.
Balon Angry Birds wystawiany był do tej pory w kilkudziesięciu miastach na całym świecie (m.in. w USA, Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Meksyku, Wietnamie i Belgii).

Film zabierze widzów na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Wyspę zamieszkują również ptasi outsiderzy – temperamentny Czerwony, wybuchowy Bomba i szybki jak wiatr Chuck. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa inwazja tajemniczych zielonych świnek, które ze spokojnych ptaszków uczynią rozsierdzone ANGRY BIRDS.

A co pieski mają z tym wspólnego?

Otóż dla piesków przygotowaliśmy t-shirty i zabawki Angry Birds.  Bądźcie  trendy w dniu premiery. Bawcie  się razem ze wszystkimi.

Ubranko-Koszulka-Angry-Birdsi

Nasza Sara już gotowa

Koszulka_dla_psa_Angry_Birds_1

zabawka też już czeka

zabawka_angry_birds_sklep_kraina_psa-1

zabawka_angry_birds_sklep_kraina_psa-2

Żródło: http://www.telemagazyn.pl/artykuly/angry-birds-film-gigantyczny-balon-angry-birds-nad-polska-50483.html

Komentarze
Wczytywanie...