Pieski Paris Hilton

0 42

W Hollywood trwa moda na pokazywanie się w towarzystwie psów. Niektórzy naprawdę kochają te czworonożne zwierzątka. Dla niektórych jest to tylko nowy trend w modzie. Stanowią fajny dodatek do sukienki czy butów.  A jak to jest u Paris Hilton? Mówi się, że jest największą właścicielką psów na świecie i najbardziej kontrowersyjną osobą pod tym względem. Jaka jest w rzeczywistości? Media różnie przedstawiają jej miłość do małych piesków. Najczęściej jest to jednak niezbyt pochlebna ocena.

Kim jest Paris?

Ma 31 lat, pochodzi z Nowego Jorku. Jest wnuczką Conrada Hiltona, założyciela sieci hoteli Hilton. Paris to dziedziczka wielkiej rodzinnej fortuny. Ma tyle pieniędzy, że może wydawać na co tylko zechce.  Jest typową amerykańską celebrytką. Próbowała swoich sił w biznesie mody, kosmetykach, filmie, reality show, nagrała nawet kilka singli muzycznych. W mediach zaistniała z powodu licznych romansów ze znanymi ludźmi biznesu, sportu i rozrywki.  Prowadzi przyjemnie, niczym nie ograniczone życie. Została skazana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, za prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy oraz za posiadanie kokainy. To tak bardzo króciutko o niej.

Czy Paris kocha psy?

Dokładnie nie wiadomo ile piesków ma Paris. Jedni mówią, że 16 inni 19. Podobno ich liczba ciągle wzrasta. Media podają, że dzieje się tak dlatego, ponieważ pieski Chihuahua krzyżują się ze sobą. Sama celebrytka mówi, że bardzo kocha pieski. Wręcz je uwielbia. Chciałaby po śmierci zamrozić się razem z nimi. Jej ulubionymi rasami są Chihuahua i yorki, małe pieski, które wszędzie można zabrać ze sobą. I rzeczywiście Paris zabiera je wszędzie. Nieraz tylko jednego, nieraz wszystkie lub kilka z nich. Wszystko ponoć, jak twierdzą  plotkarskie portale, zależy od zachowania piesków i dostosowania do jej stroju.  To właśnie miłośnicy zwierząt zarzucają jej kolekcjonowanie psów. Twierdzą, że posiadanie tak dużej ilości psów przez Paris nie jest objawem miłości lecz przedmiotowym traktowaniem pieska jako dodatku do torebki i butów.  Przez wielu stała się obiektem kpin. Inni twierdzą, że Hilton przelała na pieski swój instynkt macierzyński.  Jak jest naprawdę nie wiadomo.

Accessory dog

Niewątpliwie Paris Hilton upowszechniła modę na traktowanie psa jako elementu stroju, niezależnie od pobudek jakimi się przy tym kieruje. Piesek, malutki piesek, który mieści się w torebce lub trzymany jest na rękach traktowany jest jako element dopełniający, niczym biżuteria czy torebka.  Mówi się głośno, że to accessory dog. Media podają, że Paris kupuje  pieski pod kolor sukienki, białe, brązowe, czekoladowe…. Celebrytka ma wielki wpływ na pokolenie młodych amerykanek, które pragną ją naśladować, dlatego też właścicielka schroniska dla zwierząt w Santa Barbara wprowadziła zakaz oddawania do adopcji małych piesków osobom poniżej 21 roku życia. Uważa bowiem, że pieski będą służyły jako modne akcesoria inspirowane nowym stylem życia Paris.

Życie w luksusie?

Paris z psami

Pieski Paris Hilton żyją w prawdziwym luksusie. W ogrodzie mają swój dom, wierną, mniejszą kopię domu Hiltonów za 325 tys. dolarów.  Domek ma 2 piętra, klimatyzację i piękny, czarny, kryształowy żyrandol. Paris stworzyła dla nich nową linię ubranek  i akcesoriów w stylu słodko-wyzywającym, pod nazwą Little Lily.  Uwielbia je ubierać i przebierać. Sama Paris jest osobą rozkapryszoną i rozpieszczoną, przy tym bardzo bogatą, być może rozpieszczanie piesków uważa za swój standard.  A może pieski tak lubią? Mają przecież zapewnione luksusy. Czy pieski w schronisku mają lepiej? Mają więcej miłości?

Jak w tym wszystkim czują się pieski? Czy są szczęśliwe? Czy Paris o nie dba? Czy naprawdę je kocha? Co myślicie?
Komentarze
Wczytywanie...