Piesek Miley Cyrus nie żyje

0 35

Wiadomości ze świata gwiazd.
Jak podały media – kilka dni temu  odszedł na zawsze ukochany piesek Miley Cyrus o imieniu Floy. O tym smutnym wydarzeniu Miley sama  poinformowała portale społecznościowe. Wokalistka pomimo swojego smutku nie przerwała odbywającej w tym czasie  trasy koncertowej. W Bostonie zaśpiewała utwór  Landslide grupy Fleetwood Mac – dedykonany czworonożnemu przyjacielowi.

mille cytrus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chciałabym zadedykować tę piosenkę Floydowi – powiedziała ze łzami w oczach – gdyż zawsze słuchaliśmy Fleetwood Mac razem. To jego ulubiona piosenka.

Miley Cytrus jak sama mówi – kocha psy. Ma ich  w swoim domu sporą gromadkę 6 lub 7. W grudniu 2012 roku za Tęczowy Most odeszła jej ukochana suczka mieszańca Yorkshire Terriera –  Lila. Zginęła tragicznie w domu wokalistki.

miley c. piesek

– „Do wszystkich, którzy pytają… Nigdy w życiu nie byłam tak zraniona. Moje serce nigdy nie było tak złamane… Lila, moja słodka mała dziewczynka, odeszła” – napisała Miley Cyrus na Twitterze.

Zarówno wówczas jak i teraz fanki bardzo wspierają wokalistkę. Przesyłają jej wiele słów współczucia i pocieszenia.

 

Żródło:

http://www.eska.pl/hotplota/news/miley_cyrus_zdechl_pies_miley_cyrus/66533- „Potrzebuję jej” – wyznała.
http://kafeteria.tv/Miley-Cyrus-DEDYKUJE-PIOSENKE-niezyjacemu-psu-RcefjquYvos?utm_source=o2_SG&utm_medium=CU&utm_campaign=o2
http://bloog-miley-cyrus.bloog.pl/?_ticrsn=3&smoybbtticaid=612826
http://www.eska.pl/hotplota/news/miley_cyrus_to_ziggy_zagryzla_lile_miley_cyrus/66640

Komentarze
Wczytywanie...