Pies Harvey

0 439

Utalentowany mieszkaniec schroniska, w celu przekonania do siebie odwiedzających ludzi nakręcił swoją reklamę, w której gotuje, sprząta, pierze, odwozi dzieci. Postanowił sprawy wziąć w swoje łapy. Ma niezwykle inteligentne podejście do życia. Chcąc znaleźć opiekunów i dom zrobił reklamę i za pomocą włączonego telewizora prezentuje swe niezwykłe umiejętności. Pokazuje, dlaczego to on jest najlepszy. Któżby nie chciał takiego psa?

Psy. Strona główna TV reklamy „Każdy dom potrzebuje Harvey’a

Kim jest Harvey?

Harvey to pies – bohater reklamy, gwiazda reklamy Thinkbox w reżyserii Andy McLeod, reklamującej reklamę w telewizji. Reklama szybko stała się legendą o psim świecie. Pies zyskał popularność internautów. Jego strona ma ponad milion odsłon i ponad 25 tys. fanów na Facebooku. Harvey przyczynił się do skutecznej promocji dotyczącej korzyści z reklamy telewizyjnej. Kampania reklamowa była bardzo popularna wśród brytyjskiej puplicznoći. Swój sukces osiagnęła w latach 2010-2011.

Źródło:
http://deser.pl/deser/1,97052,8953074,Harvey__pies__ktory_za_ciebie_upierze__ugotuje__pozmywa___.htmlhttps://www.facebook.com/pages/Harvey/153392844680500

Harvey & Królik.  TV wersja reklamy HD Deluxe

Komentarze
Wczytywanie...