Pamiętacie pieski MURKA i FUNIĘ?

0 14 998

Cieszy nas każda adopcja pieska. Cieszy nas każda dobra wiadomość o dalszych losach adoptowanych piesków. Kochani piszcie do nas jak mają się nasze czworonożne pociechy.
Dziś przypominamy pieska Murka i sunię Funię.

FUNIA

Nasz wolontariusz BILBUŚ przysłał nam link do stronki ze Schroniska w Zielonej Górze –  wieści z nowych domków:

http://schronisko.avx.pl/wiesci-z-nowych-domow/1213-funia

wtorek, 17 grudnia 2013 19:05 |

 

 

Witam! Funia jak się okazało jest bardzo kochanym i grzecznym pieskiem 🙂 mimo pobytu w schronisku załatwia swoje potrzeby na dworze. Uwielbia się bawić i bardzo przepada za moją córeczką. Lubi spacerki co prawda ze smyczy póki co jej nie spuszczamy ponieważ chcemy żeby się bardziej do nas przyzwyczaiła żeby nie uciekła.

Ma trudności z dogadaniem się z innymi psami bo z tego co zauważyłam na nie wszystkie pieski reaguje pozytywnie ale jest to do opanowania 🙂 mimo tego że została wyrzucona z auta nie boi się jeździć samochodem. Na dniach odwiedzimy schronisko z Funią żeby przepisać dane na chipie na męża 🙂  – napisali nowi opiekunowie FUNI

Funiu cieszymy się razem z tobą.

https://picasaweb.google.com/110182864033914757190/FuniaWiesciZNowegoDomu17Grudnia2013?authkey=Gv1sRgCM2S-67czrHiCw&feat=flashalbum#5958

 

 MUREK

Murek trafił do Asi. Nowa opiekunka Murka napisała do nas na Portalu:

 

Asia Kaszewska

Murek czuje się wspaniale !!!! to właśnie do mnie trafił i wygląda na NAJSZCZĘŚLIWSZEGO PSA POD
SŁOŃCEM !!!!!!!

23 grudnia 2013 o 19:39

Wspaniała wiadomość Mureczku.

Czekamy na wiadomości od innych opiekunów zaadoptowanych piesków. Kochani życzymy Wam wspaniałej przyjaźni i miłości. Łapeczka od piesków z KrainyPsa.

Komentarze
Wczytywanie...