MYSIA znalazła kochający dom

0 32

Wszystko rozegrało się w ciągu kilku miesięcy. Do schroniska w Radysach przywieziona została sunia  lat około 3, labradorka, z chorą adoptowaną łapką. Według badań weterynaryjnych najprawdopodobniej straciła ją w wyniku odmrożenia. Jej stan był bardzo ciężki. Chora, przeziębiona, nieufna i wycofana – czy miała jeszcze jakieś marzenia?

Pracownicy schroniska skontaktowali się z Panią Moniką labratory.info  w Bydgoszczy, która pomagała takim pieskom. Sunia szybko znalazła Tymczasowy Dom u Ani i Bartka.

Początkowo Mysia, bo tak została nazwana była bardzo zamknięta w sobie, nie chodziła, trzeba było ją nosić, była smutna i chora. Z dnia na dzień robiła się bardziej ufna, weselsza i radosna. Zaczęła chodzić na trzech łapkach i podpierała się tą chorą. Zaprzyjaźniła się nawet z sunią Nalą mieszkającą w domu Ani i Bartka.

To nowi opiekunowie rozpowszechnili w Necie historię pięknej suni Mysi i wpadli na pomysł założenia na chorą łapkę protezy. Bydgoszczanie szybko zareagowali i wspólnymi siłami uzbierali potrzebną kwotę.

Mała proteza  z plastiku i gumy ze specjalną skarpetką w środku została wykonana w Warszawie. To rzadki przypadek, aby w Polsce pieski nosiły protezy. A Mysia nosi. Zobaczcie sami.

Kochani, ale to nie wszystko, co przytrafiło się Mysi. Ania i Bartek pokochali sunię, a ona pokochała ich. Mysia już nie szuka domku. Została ze swoimi opiekunami. Chodzi w protezce, bawi się z Nalą, jest radosna i szczęśliwa.

Mysiu, wszystkie pieski z KrainyPsa pozdrawiają cię i życzą ci pięknych i radosnych dni wśród kochających cię ludzi.  Łapeczka.

Zdjęcia pochodzą ze źródeł:

1.http://labradorretriever.com.pl/viewtopic.php?t=2275

2. http://www.tvp.pl/hbbtv/aplikacje/teleexpress/najciekawsze/labrador-z-proteza/11838771

 

A informacje o Mysi znalazła nasza Królowa Mysia. Łapeczka.

Komentarze
Wczytywanie...