TAKO szuka domku. Adopcja

0 33

Dziś przedstawiamy ślicznego pieska  ze schroniska w Radlinie. Czeka na nowych kochających ludzi.
Informacje o nim przekazała nam nasza kochana MADI, która będzie systematycznie przedstawiała  pieski poszukujące domów, a tymczasowo mieszkające w schronisku w Radlinie.

  TAKO

Kilka słów o schronisku

– tekst pochodzi ze strony schroniska http://schroniskoradlin.pl/

Nasze schronisko zostało założone przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w czerwcu 2002 roku i jest zlokalizowane w Radlinie, niedaleko miasta Jarocin, w województwie wielkopolskim. Schronisko działa na terenie gmin takich jak: Jarocin, Żerków, Jaraczewo, Pogorzela, Pępowo. Finansowane jest przez wymienione gminy oraz przez prywatnych sponsorów. Obecnie przebywa w naszym schronisku ok. 150 psów i ok. 25 kotów. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, zachipowane, odrobaczane, co kwartał, a także wysterylizowane. Psy przebywają w boksach pojedynczo lub w parach, a koty przebywają w osobnym pomieszczeniu, z którego mogą wyjść na dwór, na swój wybieg. Dokładamy wszelkich starań, by nasi schroniskowi podopieczni czuli się tutaj jak najlepiej i jak najszybciej znajdowali nowe domy.

Szukamy domku dla Takosia

Tako to młody psiak – napisała MADI –  który trafił do schroniska 19 czerwca 2013 roku. Jest bardzo przyjazny do innych psów i ludzi. Kojec dzieli ze starszą suczką.  Toleruje dzieci. Pozwala podnosić się na ręce. Bardzo lubi spacery i pieszczoty. Do nowego domu na pewno wniesie wiele radości

Kontakt w sprawie adopcji: schronisko_radlin@op.pl

Tel. 663 735 974

Mam nadzieję, że Tako szybko znajdzie kochający dom
Madi

My także wierzymy, że Tako wkrótce znajdzie kochającą osobę, która zabierze go do swojego domku.
Łapeczka Takosiu – KrainaPsa idzie z pomocą w poszukiwaniu domku dla ciebie.

Madi łapeczka dla Twojej Pani w podziękowaniu za to co robi dla piesków.

Komentarze
Wczytywanie...