Miłość Keni i Bruna. Podwójna adopcja.

0 38

Szukamy domu dla KENI I BRUNA. Te piękne, dorodne psy mieszkają w Schronisku w Dworze Mazowieckim, prowadzonym przez Fundację Braci Mniejszych. Swoją miłość spotkały tu w schronisku. Chcą być razem na zawsze. Jeżeli masz dom i ogród i kochasz duże psy one są dla ciebie.  Kochane, spokojne i pełne miłości do człowieka 🙂 🙂 🙂

KENIA

sunia – kudelka, 5 lat, duża

 

ksenia ad

Na zdjęciu Kenia w towarzystwie uroczej polskiej aktorki, Pani Magdaleny Wójcik.

Kenia to przesympatyczna, kontaktowa sunia. Gdy przechodzi się obok boksu, w którym mieszka, od razu zwraca się uwagę na jej wyjątkowe, mądre spojrzenie. Sunia nie lubi się narzucać, podchodzi wtedy, gdy widzi, że ktoś się nią interesuje. Nadstawia wtedy łepek do głaskania i patrzy głęboko w oczy. Na spacerze, gdy jest bliżej człowieka, czuje się fantastycznie. Cieszy się, że ma kogoś tylko dla siebie. Zaczepia do zabawy, przytula się i rozdaje całusy. Pięknie chodzi na smyczy- nie ciągnie.- cytujemy ze strony Schroniska

Kenia poznała w schronisku Bruna, który z czasem stał się dla niej bardzo bliski. Widać, że łączy ich głębokie uczucie. Kiedy wychodzą na spacer, wszędzie idą razem. Razem wąchają ten sam kwiatek, to samo źdźbło trawy. Kiedy patrzy się na ich wspólną zabawę, harce na trawie, pojawia się wielki uśmiech. To wspaniałe, spokojne psiaki. Są bardzo grzeczne, wracają na zawołanie, nie sprawiają absolutnie żadnych problemów. Byłoby cudownie, gdyby ktoś zechciał zaadoptować tę parkę. Kenia i Bruno zasługują na wielką miłość. Tak długo czekają na swoją szansę… Razem wniosłyby do domu wiele radości i szczęścia”

Dane kontaktowe do opiekuna: 795 845 242

BRUNO

pies – kundelek,  4 lata,  duży

 

bruno ad

Bruno pięknie pozuje z Pania Magdaleną Wójcik.

Bruno to spokojny, cichy, ale bardzo kontaktowy piesek. Z chęcią nadstawia łepek do głaskania. Cieszy się na widok obroży, lubi spacerować ze swoją koleżanką, Kenią. Uwielbia kontakt z ludźmi, zabawy na trawie i hasanie po lesie. Nie jest agresywny wobec innych psów. Bruno, odkąd poznał Kenię, zmienił się nie do poznania. Sunia sprawiła, że Bruno jest śmielszy i pogodniejszy. Psiaki tak bardzo się do siebie przywiązały, że byłoby cudownie, gdyby znalazł się ktoś, kto mógłby zaadoptować je razem.

Kenia i Bruno obiecują, że nie będą sprawiać problemów, będą posłuszne i grzeczne. Pokochają swojego nowego opiekuna bezgraniczną i prawdziwą miłością. Taką do końca życia”
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekuna: 795 845 242

http://youtu.be/872BtPkZ5DI

Zdjęcia i tekst pochodzą ze strony schroniska:
http://www.fundacjapsom.pl/pl/do-adopcji/465-kenia
http://www.fundacjapsom.pl/do-adopcji/520-bruno#

Komentarze
Wczytywanie...