Krainowe wieści

0 557

Psy „nigdy nie mówią o sobie, ale słuchają kiedy ty to robisz i na dodatek wyglądają na zainteresowane” (Jerome K. Jerome), dlatego my mówimy i piszemy o nich. Psy są naszymi przyjaciółmi, a my jesteśmy przyjaciółmi psów.

Portal Kraina Psa powraca w zmienionej szacie.

Oferujemy to co aktualnie najlepsze. Zmieniliśmy zarówno wizerunek Portalu jak i Sklepu.

6 lat temu, 11 sierpnia 2012 roku uruchomiliśmy nasz Portal i zyskaliśmy duże zainteresowanie wśród użytkowników. Zabawy, konkursy na Psiej Krainie, galeria zdjęć, wymiana doświadczeń, rasy psów i księga imion  wzbudzały największą aktywność.  Czytali nas ludzie z całego świata. Miesięcznie odwiedzało nas ponad 300 000 użytkowników. Później nasza zawodowa praca pochłonęła nas zbyt mocno i czasochłonnie, ale portal Kraina Psa był i jest dla nas wspaniałą odskocznią od życia codziennego. Miłość do tych cudownych, inteligentnych, mądrych czworonożnych przyjaciół, pobudza nas do działania. Pies stał się członkiem rodziny, ma uczucia, pragnienia i kocha miłością bezwarunkową.

W Krainie Psa stawiamy na edukację, uczymy wrażliwości, miłości i opieki. Wracają konkursy i zabawy. Raz w tygodniu pojawi się nowy artykuł. Wkrótce wznowimy Wielką Księgę Imion dla Psa.

Co dziś znajdziesz w Krainie Psa?

W dziale Rasy Psów prezentujemy 357 ras. Chcielibyśmy, aby właściciele psów i piesków dzielili się swoją wiedzą z innymi opiekunami na temat zachowania, opieki i wychowania konkretnej rasy, bo każda z nich jest zupełnie inna, dlatego udostępniamy opcję komentarzy.

W Centrum Informacji ukazują się artykuły z różnych dziedzin życia czworonoga:
* W Lifestyle znajdziesz ciekawostki o stylu życia psa, dowiesz się m.in. jaka panuje psia moda, jak podróżować z psem…
* Dział Szczeniaki obejmuje fazy rozwoju małego pupilka, jego ochronę, zdrowie i wychowanie…
* W dziale Wychowanie znajdziesz informacje na temat mowy ciała psa, jego zachowań, zabawy i szkolenia…
* Najbardziej rozbudowany jest dział Zdrowie i Opieka. Tematyka obejmuje choroby, pielęgnację, porady weterynarza, zagrożenia….

Sklep Kraina Psa oferuje ponad 3000  ubranek dla psa w rozmiarze XS – 9XL  (dla maluszków i dużych psów. Asortyment obejmuje:
– bluzy i dresy
– sukienki i garnitury
– majtki i koszulki
– kombinezony i kurtki
– buty i dodatki (krawaty, muszki, biżuteria)
Ponadto szelki, obroże, smycze, torby, zabawki i legowiska.

Nasz Zespół liczy obecnie 7 osób. Będziemy się starać aby Kraina Psa stała się Wielką Encyklopedią Wiedzy o naszych milusińskich.

Konkurs „Poznaj mojego PSA”

Już jutro ogłosimy I Konkurs z nagrodami. Zapraszamy do pozostania z nami.

Komentarze
Wczytywanie...