Kovu – piesek, który potrzebuje miłości.

0 39

Dziś nasza kochana MADI prezentuje pieska KOVU. Wszyscy szukamy dla niego kochanego i przyjaznego domku.

Kovu to młody pies rasy siberian husky, który niedawno trafił do schroniska w Radlinie k/ Jarocina.  Jest bardzo przyjazny do ludzi, ale jego przeżycia spowodowały takie zachowania jak obojętność i czasami brak posłuszeństwa. Potrzebuje miłości, czułości i opieki. Nie jest nauczony tolerancji wobec innych psów.  Widocznie pozostawiony był sam sobie, bo nie umie chodzić na smyczy. Na spacerach bardzo ciągnie, szczególnie, kiedy widzi innego psa. Słabsze osoby mogą go nie utrzymać.  Ale to wszystko jest do wyuczenia i do naprawienia. Psy tej rasy szybko się uczą.

Ma piękną, gęstą sierść z podszerstkiem, ale  wymaga ona, regularnego szczotkowania, szczególnie w okresie linienia. Kovu jest bardzo energiczny- potrzebuje  dużo ruchu.  Jeden spacer powinien trwać przynajmniej 1 godzinę.  Przyszły właściciel będzie musiał poświęcić mu dużo czasu i miłości. Zapewne piesek odwdzięczy się czułością, wiernością i miłością.

Kovu to duży i masywny pies, dlatego potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna, przede wszystkim znającego rasę siberian husky, opiekuna, który na nowo nauczy go żyć w przyjaznym i pełnym miłości środowisku.

Kontakt w sprawie adopcji: schronisko_radlin@op.pl

Tel. 663-735-974

 

Komentarze
Wczytywanie...