Kim jest Boo?

0 30

Boo jest pieskiem rasy szpic miniaturowy „Pomeranian”. Jego krótkie, urocze imię znaczy „Kochanie”. Różni się od innych szpiców swoją wyjątkową powierzchownością. Boo swój niezwykły wygląd zawdzięcza przeprowadzonemu zabiegowi groomerskiemu i odpowiedniej pielęgnacji włosia.  Ale czym poza wyglądem wyróżnia się Boo?

Najsłodszy pies na świecie

Boo zdobył sławę dzięki swojemu profilowi na serwisie społecznościowym Facebook, gdzie dzieli się swoimi zdjęciami z przygód i nietypowych sesji zdjęciowych. Obecnie jego fanpage  ma ponad 5 milonów fanów z całego świata. W zdobyciu takiego rozgłosu pomogły pieskowi takie gwiazdy jak Ke$ha czy Khloe Kardashian umieszczając swoje zdjęcia z pieskiem na portalu Twitter. Te i inne czynniki pozwoliły pieskowi cieszyć się nieoficjalnym tytułem najsłodszego psa świata.

Lubić czy nie lubić

Trzeba przyznać, że chociaż Boo ma wiele milionów fanów, to nie wszyscy się nim zachwycają. Komentarzy typu „To tylko pies, pozwólcie mu normalnie żyć” jest wiele. Na szczęście każdego dnia Boo zyskuje o wiele więcej sympatyków niż wrogów. My osobiście uważamy, że jest uroczy, a pozowanie do zdjęć i rozgłos najwyraźniej sprawiają mu przyjemność. Czy dla pieska nie jest to najważniejsze?

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z fotosesji Boo.

Co o nim myślicie?

Zdjęcia: www.peoplepets.com | www.facebook.com

Komentarze
Wczytywanie...