Jamnik Capitano – wyrocznia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej

0 24

Kochani,
pieski podobnie jak ludzie i inne zwierzaki interesują się piłką.  Poznajcie Jamnika Capitano, który w tym roku typuje wyniki europejskich rozgrywek w piłkę nożną. Czy prawidłowo wytypuje zwycięzców? – obserwujcie i komentujcie.
Capitano 🙂 pamiętaj, że MY bardzo chcemy wygrać, typuj więc sprawiedliwie tak abśmy byli w czołówce 🙂 🙂

A teraz publikujemy list od pyszne.pl

Wrocław, 06 czerwca 2016


Jamnik Capitano – wyrocznia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej

Punktualnie na rozpoczęcie Najważniejszego Wydarzenia Piłkarskiego Roku 2016 portal Pyszne.pl prezentuje jamnika Capitano – wyrocznię Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, który w ramach projektu #CapitanoTypuje, obstawia wyniki poszczególnych spotkań europejskich rozrywek.

capitano

 „Capitano to jeden z trzech psów, które towarzyszą nam na co dzień w biurze. Capitano to żywy i niezwykle dociekliwy piesek, który uwielbia być w centrum zainteresowania. Chcąc rozluźnić biurową atmosferę, „zaangażowaliśmy” Capitano jako wyrocznię. Widząc, że Capitano, ma nosa co do wyników poszczególnych spotkań, postanowiliśmy nagrywać jego „występy”.  #CapitanoTypuje to nie tylko fantastyczna zabawa dla nas, ale również dla Capitano, który za każdy oddany werdykt dostaje ulubione ciastczko i całą masę pieszczot od pracowników Pyszne.pl.” – podkreśla Marta Czarnecka – dyrektor marketingu Pyszne.pl.

capitano 2

Pomysł zaangażowania zwierząt jako wyroczni nie jest nowy. Najpopularniejszą do tej pory wyrocznią była ośmiornica Paul, która podczas Mundialu w 2010 roku wytypowała poprawnie wyniki 8 meczów. Przy okazji Euro 2012 rolę wyroczni przybrała ukraińska świnka. Były też papugi, osły, a nawet słonie. Jesteśmy ciekawi jak spisze się jamnik Capitano, który typował już wyniki meczów podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Wtedy nos Capitano go nie zawiódł, jednak ze względu na krótką grę Szczypiornistów w rozgrywkach, jamnink nie mógł pokazać całego swojego potencjału. Wierzymy, że tym razem będzie inaczej!

Pierwsze video #CapitanoTypuje już w najbliższą niedzielę na blogu Pyszne.pl:

ME 2016 – #CapitanoTypuje

Dotychczasowe zmagania Capitano można zobaczyć tutaj: https://pyszne.pl/blog/capitano-wyrocznia-me-w-pilce-recznej-mezczyzn/

Kontakt:

Aleksandra Michelson
Blog Pyszne.pl
M: aleksandra.michelson@pyszne.pl

 

 

Komentarze
Wczytywanie...