InfoBlog witaj, świecie!

0 26

Portal KrainaPsa serdecznie wita wszystkich miłośników i opiekunów psów, piesków dużych i małych, piesków pracujących i tych do towarzystwa, psów mieszkających w domu i tych ze schroniska. KrainaPsa to wielki i niepowtarzalny Serwis składający się z:

  • Portalu społecznościowego dla pupili pod nazwą „Psia kraina”
  • Centrum informacji.
  • Blogów tematycznych.
  • Sklepu internetowego z akcesoriami dla piesków.

Portal społecznościowy

Portal społecznościowy Krainapsa to źródło wspaniałej zabawy połączonej z założeniem profilu dla swojego pupila, szukaniem dla niego znajomych, zdobywaniem „złotołapek” i  wymiany ich na nagrody, wspinanie się po szczeblach kariery i zdobywanie tytułów panujących w Krainie. To Portal dla tych, którzy mają psy i dla tych, którzy wkrótce będą ich  mieć. Dla was kochani udostępniamy opcję dodawania zdjęć i filmików z życia swojego pieska.

Centrum informacji

Centrum informacji Krainapsa.pl to źródło wiedzy o rasach, opiece, zdrowiu i wychowaniu naszych czworonożnych pupili. To miejsce wymiany doświadczeń i wiedzy ze wszystkimi użytkownikami Serwisu odnośnie szczeniąt i psów dorosłych. Znajdziesz tu galerie zdjęć psów różnej rasy.

Blogi tematyczne

Blogi tematyczne Krainapsa.pl to możliwość zapoznania się z obszerną tematyką życia psów. 4 blogi dają możliwość komentowania wpisów na blogach prowadzonych przez blogerów.

  • BlogKrainaPsa  skierowany  jest do wszystkich użytkowników Serwisu. Każdy użytkownik znajdzie tu, wszystkie niezbędne informacje dotyczące całego Portalu KrainaPsa. Artykuły w blogu dotyczyć będą wprowadzanych nowości, konkursów, promocji, wszelkich zmian, ogłoszeń, ofert i aktualności.
  • Wetblog to blog prowadzony przez lekarza weterynarii i skierowany do opiekunów psów. Każdy właściciel  znajdzie tu porady i uwagi dotyczące zdrowia pieska. Można tu  uzyskać fachową pomoc na nurtujące  zagadnienia związane z opieką, profilaktyką i zdrowiem swojego pupila.
  • Infoblog skierowany jest do wszystkich miłośników psów. Na blogu można zapoznać się z  informacjami z kraju i ze świata na temat życia psów,  ich sukcesów i porażek, ich integracji z człowiekiem, nowinkach w psiej modzie i najnowszych odkryciach w technice , leczeniu i rehabilitacji.
  • Sarablog to blog „pisany łapką Sary” – pieska rasy sznaucer miniaturowy. Skierowany jest do wszystkich użytkowników Internetu. Sarunia, piesek właścicieli Portalu KrainaPsa, opisuje swoje życie, poglądy i spostrzeżenia z punktu widzenia psa.

Sklep internetowy

Sklep internetowy KrainaPsa daje możliwość zakupu wspaniałych akcesoriów dla psa. Możesz tu zakupić legowiska, torby, ubranka, szelki, smycze, zabawki i inne produkty. Towar pochodzi od producentów polskich i zagranicznych. Sklep prowadzić będzie różnego rodzaje promocje i akcje połączone ze złotołapkami zdobywanymi w „Psiej Krainie”

Krainapsa.pl to ciągle rozrastający się Portal dla psów. Będziemy wdzięczni za wasze opinie, sugestie i nowe pomysły. Wszystkim życzymy wspaniałej zabawy.

Serdeczne hauł,hauł
Pies Admin

Komentarze
Wczytywanie...