InfoBlog witaj, świecie!

0 299

Portal KrainaPsa serdecznie wita wszystkich miłośników i opiekunów psów dużych i małych, piesków pracujących i tych do towarzystwa, psów mieszkających w domu i tych ze schroniska. KrainaPsa to wielki i niepowtarzalny Serwis składający się z:

  • Centrum informacji.
  • Encyklopedii Ras Psów
  • Sklepu internetowego z ubrankami i akcesoriami dla piesków.

 

Centrum informacji

Centrum informacji Krainapsa.pl to źródło wiedzy o zdrowiu, opiece i wychowaniu naszych czworonożnych pupili. To miejsce wymiany doświadczeń i wiedzy ze wszystkimi użytkownikami Serwisu odnośnie szczeniąt i psów dorosłych. Znajdziesz tu porady i uzyskasz fachową pomoc na nurtujące zagadnienia związane z opieką i życiem Twojego psa. Zapoznasz się z  informacjami z kraju i ze świata na temat życia innych psów,  ich sukcesów, porażek, ich integracji z człowiekiem, nowinkach w psiej modzie i najnowszych odkryciach w technice , leczeniu i rehabilitacji.

Encyklopedia Ras Psów

Rasy psów KrainaPsa.pl to usystematyzowane opisy 357 ras psów wraz ze zdjęciami. Opisy zawierają najważniejsze informacje dotyczące danej rasy: historię, charakterystykę, wygląd i co warto wiedzieć. Można tu znaleźć m.in. informacje dotyczące cech zwierząt, dla kogo są idealnymi partnerami w życiu, podział na rasy małe, duże, olbrzymy i te zupełnie malutkie.

Sklep internetowy

Sklep internetowy KrainaPsa daje możliwość zakupu wspaniałych akcesoriów dla psa. Możesz tu zakupić ubranka, legowiska, torby,  szelki, smycze, zabawki i inne produkty. Towar pochodzi od producentów polskich i zagranicznych. Sklep prowadzi różnego rodzaje promocje i akcje połączone z działalnością portalu. Modelką w naszym sklepie jest nasza kochana sznaucerka miniaturowa o imieniu Sara.

Krainapsa.pl to ciągle rozrastający się Portal dla psów. Będziemy wdzięczni za wasze opinie, sugestie i nowe pomysły. Wszystkim życzymy miłych chwil na Portalu.

Serdeczne hauu,hauu
Pies Admin

Komentarze
Wczytywanie...