Imię dla psa. WIELKA KSIĘGA PSICH IMION.

0 202

 

Wielka Księga Imion dla Psa część IX. Dziś podajemy imiona od Cathern Christe do popularnego w Polsce imienia Ciapek. Na zdjęciu prezentuje się piesek Ciapek. Zapraszamy do lektury. Jeżeli chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego psa, zarejestruj pupila na KrainiePsa.

CATHERN CHRISTE

Cathern Christe – brak informacji.

CHASITYCA

Chasityca – brak informacji.

CHEALSEA / CHELSEA

Chealsea / Chelsea – imię pochodzi od angielskiego imienia żeńskiego o tej samej nazwie. Jest dość popularne w krajach anglosaskich. Oznacza: kredę.
Sunia nosząca to imię oznacza się spokojem, opanowaniem i sumiennością w wykonywaniu swoich obowiązków. Jest opiekuńcza, sprawiedliwa. Często oddaje się rozmyślaniom. Nie lubi krzyków, hałasów, może wówczas wybuchnąć gniewem.
Zdrobniale: Chealesa.
Sławne pieski o tym imieniu –  brak informacji.
Imieniny: 11 maja

CHERRY

Cherry – imię wywodzi się od angielskiej nazwy słodko-kwaśnego owocu: czereśnia, wiśnia.
Imię to przeznaczone jest dla suni lubiącej zabawę, ruch i pieszczoty. Ta cicha spokojna Cherry potrafi z bardzo przyjacielskiego usposobienia, wybuchnąć jak wulkan pod wpływem zdenerwowania. Ma swoje przyzwyczajenia, które opiekun musi tolerować. Cieszy się niezwykłym szacunkiem wśród ludzi.
Zdrobniale: Cherrusia, Cherrunka.
Sławne pieski o tym imieniu –  brak informacji.
Imieniny: 6 czerwca

CHICO KARMAZYNOWY BŁĘKIT

Chico – imię pochodzi od hiszpańskiego imienia męskiego i oznacza chłopiec, niewielki chłopiec, chłopiec na posyłki.
Piesek o tym imieniu jest zatem niewielki, spokojny, grzeczny. Chętnie wykonuje swoje zadania i polecenia opiekuna. Nie lubi dominować. Woli wykonać swoją pracę i mieć „święty spokój” Zawsze panuje nad swoimi emocjami. Nigdy nie wybucha gniewem. Jest łagodny i przyjacielski.
Zdrobniale: Chicuś
Sławne pieski o tym imieniu –  brak informacji.
Imieniny: 13 listopada.

CHILA

Chila – brak informacji.

CHOWDER

Chowder – imię wywodzi się  od imienia jednego z bohaterów animowanej bajki kreskówki. Pochodzi od słowa chowder oznaczającego zupę rybną lub zupę z owocami morza. Jest to potrawa kuchni anglosaskiej.
Piesek Chowder potrafi być wspaniałomyślny, serdeczny i miły, ale w niektórych sytuacjach jest uszczypliwy, kapryśny i dumny. Posiada dwa oblicza, nie lubi kompromisów. Jest niezwykle inteligentny i dynamiczny. Lubi zwracać na siebie uwagę. Uwielbia jeść, gdyby umiał sam zostałby swoim kucharzem.
Zdrobniale: Chowderek, Chowderuś.Chowdek.
Sławne pieski o tym imieniu –  brak informacji.
Imieniny: 12 marca

CHRISTINE PARSON

Christine Parson – brak informacji.

CHRUPEK

Chrupek – imię pochodzi od nazwy smacznej przekąski, wyrabianej z maki kukurydzianej lub z prażonych ziemniaków. Inaczej chips, czips. Może to być także rodzaj kruchego ciasta.
Chrupek to piesek niezwykle oddany rodzinie. Lubi towarzystwo, kocha rodzinę. Zawsze w centrum uwagi. Pragnie być doceniany i uwielbiany. Prawdziwy dyplomata, wie kiedy wprosić się w łaskę opiekuna.
Zdrobniale: Chrupeczek, Chrupcio, Chrupuś.
Sławne pieski o tym imieniu –  brak informacji.
Imieniny: 7 grudnia.

CIAPEK

Ciapek – berdzo popularne imie dla małego pieska. Najczęściej tym imieniem nazywane sa pieski, które mają ciapki, plamki, łatki.
Ciapek to piesek łagodny, przyjazny, towarzyski. Kocha dzieci i zabawy. Uwielbia się pieścić i przytulać. Cieszy się gdy jest w centrum uwagi. Nie lubi samotności. Źle znosi krzyki i hałasy. Jest bardzo wrażliwy i uczuciowy.
Zdrobniale: Ciapuś, Ciapciak, Ciapeczek, Ciapulek.
Sławne pieski o tym imieniu –  brak informacji.
Imieniny: 17 października

Komentarze
Wczytywanie...