FIDŻI czeka, na kogoś kto go pokocha i przygarnie

0 19

Ta kochana, śliczna  sunia od 3 lat czeka na miłość swojego nowego opiekuna. Marzy o wspólnym poranku, o miękkiej podusi, o przyjacielskiej dłoni , która pogłaszcze i da znak do wyjścia na spacer. To nie są wygórowane marzenia, dlatego wierzymy, że się spełnią.

Przedstawiamy pieska FIDŻI

Fidżi to ok 4 letnia sunia, która przebywa w schronisku w Radlinie od 2010 roku.

Bardzo lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy.  Ma gęstą i długą sierść, więc wymaga regularnego szczotkowania. Zabiegi pielęgnacyjne znosi cierpliwie. Jest bardzo spokojna i delikatna. Nadaje się do domu z dziećmi.

I czeka. Czeka na kogoś, kto go przygarnie, przytuli i powie, że jest dla niego najważniejszy.

Kilka słów o schronisku

– tekst pochodzi ze strony schroniska http://schroniskoradlin.pl/

Nasze schronisko zostało założone przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w czerwcu 2002 roku i jest zlokalizowane w Radlinie, niedaleko miasta Jarocin, w województwie wielkopolskim. Schronisko działa na terenie gmin takich jak: Jarocin, Żerków, Jaraczewo, Pogorzela, Pępowo. Finansowane jest przez wymienione gminy oraz przez prywatnych sponsorów. Obecnie przebywa w naszym schronisku ok. 150 psów i ok. 25 kotów. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, zachipowane, odrobaczane, co kwartał, a także wysterylizowane. Psy przebywają w boksach pojedynczo lub w parach, a koty przebywają w osobnym pomieszczeniu, z którego mogą wyjść na dwór, na swój wybieg. Dokładamy wszelkich starań, by nasi schroniskowi podopieczni czuli się tutaj jak najlepiej i jak najszybciej znajdowali nowe domy.

Kontakt w sprawie adopcji: schronisko_radlin@op.pl

Tel. 663-735-974

Mam nadzieję, że znajdzie nowy dom, na który tak długo czeka – napisała MADI

Suniu Fidżi trzymamy łapki abyś znalazła kochający domek. Nie poddawaj się. Jesteś śliczna i bardzo miła, zapewne wkrótce uśmiechnie się do ciebie szczęście.

A teraz wspaniała wiadomość, którą otrzymaliśmy od MADI

TAKO – piesek, o którym pisaliśmy wcześniej ZNALAZŁ nowy domek .  Takusiu cała KrainaPsa się cieszy .  Może do nas dołączysz. Czekamy i życzymy pięknych chwil w nowym domku.

 

 

Komentarze
Wczytywanie...