Bunia prowadzi akcję Kalendarz 2019

0 521

Artykuł gościnny. Bunia – mała buldożka z Zielonej Góry prowadzi akcję „Kalendarz 2019” Kraina Psa pomaga w promocji akcji Buni 🙂 🙂 🙂 

 
 
” UWAGA ALARM UWAGA!
Kochani, akcja KALENDARZ 2019.
Nie kupujcie prezentów świątecznych, skarpetek, poduszek, golarek, kubków …. i całej reszty!KUPCIE MEGA KALENDARZ (a3, 12 stron, pionowy), dlaczego mega?..bo z Waszymi psiakami!Kto ma ochotę dołączyć do akcji pomocowej Buni, prosimy o zgłoszenie się w komentarzu oraz wysłaniu na maila: milena95milena@o2.pl WYRAŹNE, O DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI zdjęcia Waszego psa\psiaków.Zdjęcia zbieramy do niedzieli 28.10.2018r.

Następnie przesyłamy je do Drukarni, gdzie udzielono nam super rabatu przy zakupie 100 sztuk.Pomóżcie nam sprzedać wszystkie, a pieniążki z tej akcji przekażemy na fundacje pomagające psiakom. (Na pewno Dom Buldoga, czekamy na odzew od Załogi Bulldoga).Cała kwota, po odjęciu wydruku zostanie podzielona po równo i przekazana fundacjom.Zastanawiamy się nad formą płatności za kalendarze, prawdopodobnie będzie to zbiórka internetowa, by widzieć postęp wpłacanych pieniążków.

KWOTA:
1 szt. 30 zł
2 i więcej po 25 zł \ szt.
wysyłka: 11 zł \ 1 szt.
przy większej ilości – dogadamy się indywidualnie

Robimy to czysto charytatywnie, Bunia jest tu gwiazdą tej akcji i z wielką ochotą pomożemy!

UDOSTĘPNIAJCIE, LAJKUJCIE, ZAPRASZAJCIE DO POLUBIENIA BUNI STRONY I.. PO PROSTU KUPUJCIE ! 🙂

Autor artykułu: Moni Kaczmi

Komentarze
Wczytywanie...