Adoptuj Ritę,a otrzymasz pomoc od schroniska

0 21

Rita to ok.10 letnia sunia, starsza psina, która w swoim życiu zdążyła już poznać ból, tęsknotę, porzucenie… A to wszystko dlatego, że kochała. Kochała zbyt mocno. Kochała podwójnie – za siebie i za swojego ”właściciela”. W pewnym momencie stała się zbędnym przedmiotem, nie wiemy dlaczego – napisał BILBO. Czyżby powodem był urlop wakacyjny, a może mała, słodka kuleczka zaczęła szybko rosnąć?

Rita całe swoje życie spędziła w schronisku. Próbuje zwrócić uwagę odwiedzających schronisko – na próżno. Bo ile można czekać, wciąż mieć nadzieję, że może właśnie tym razem się uda? Mimo to Rita wciąż ma nadzieję, że gdzieś tam jest człowiek, który pokocha ją równie mocno, jak ona jego. Przecież to wspaniała suczka. Wrażliwa, subtelna, smakołyki z dłoni bierze z taką niesamowitą delikatnością i tak bardzo za nie dziękuje. Nie sprawia żadnych problemów na spacerze, idzie grzecznie na smyczy.

Dogaduje się z innymi psami, jednak sama z siebie nie zawiera nowych znajomości. Czego można chcieć więcej? Przywróć jej radość życia. Już raz straciła wszystko, niech tym razem będzie inaczej.

Pomoc schroniska

Schronisko ułatwi podjęcie decyzji i będzie Ci pomocne. Nowy opiekun Rity otrzyma wyprawkę dla niej (legowisko, zapas karmy) oraz gwarancję sfinansowania badań i leczenia zwierzaka, jeśli ten zachoruje. Gdyby sprawiała poważniejsze kłopoty w nowym domu, to na koszt schroniska będzie można skorzystać z wizyty u behawiorysty. Dodatkowo Rita otrzyma jednorazową gratisową kąpiel i podstawowy zabieg pielęgnacyjny w salonie psiej piękności „Psi Pazur”. Festiwal Quest Europe podaruje osobie adoptującej przez kolejnych 5 lat karnet na trzy finałowe dni dla 2 osób.

 

 

Kontakt: SCHRONISKO ZIELONA GÓRA

Telefon:- 784 90 88 90
– (68) 323 07 66
E-mail: schroniskozg@gmail.com

Komentarze
Wczytywanie...