Pomóżmy Soni znaleźć dom

0 33

Sonia-piękna sunia wielkości owczarka niemieckiego już od 2005 roku czeka na dom w schronisku w Zielonej Górze . Jest spragniona kontaktu z człowiekiem. Dobrze chodzi na smyczy, czasami trochę ciągnie – takie informacje przekazał nam BILBO – Zna podstawowe komendy i reaguje na nie. Za innymi psami nie przepada- choć mieszka z jednym pieskiem w boksie, wiele lat… Sunia ma już dwanaście lat i już traci nadzieję na dom…

Sonia to śliczna sunia. Starzeje się z godnością. Ma w sobie dużo miłosci i ciepła. Może stać się wielkim przyjacielem dla osoby, która zdecyduje się na adopcję.

Wyprawka dla Soni

Adoptując Sonię otrzymasz wyprawkę dla niej (legowisko, zapas karmy na miesiąc) oraz gwarancję pokrycia kosztów specjalistycznych badań i leczenia w przypadku, gdy zachoruje. Dodatkowo, gdyby sunia sprawiała jakieś kłopoty w nowym domu, to na koszt schroniska będzie można skorzystać z wizyty u behawiorysty. Sonia otrzyma także jednorazową, gratisową kąpiel i podstawowy zabieg pielęgnacyjny w salonie psiej piękności „Psi Pazur”. Quest Europe oferuje adoptującym SMS-y, podwójne karnety na 3 finałowe dni festiwalu przez 5 kolejnych lat.

Adoptując Sonię dasz jej najlepsze co jej się może trafić- uratujesz spragnione psie serce.

Kontakt:Schronisko Zielona Góra

Telefon:- 784 90 88 90
– (68) 323 07 66
E-mail: schroniskozg@gmail.com

Komentarze
Wczytywanie...