Drugi sezon „SuperPsa” w wiosennej ramówce Telewizji Polsat!

0 581

  

Przekazujemy informację prasową dotyczącą kolejnego sezonu programu „Super Pies”, którego Bayer po raz kolejny został sponsorem. Edukacja właścicieli zwierząt  dla działu Animal Health na temat wiedzy, jak dbać o czworonożnych przyjaciół i jak chronić je przed zarażeniem pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi jest bardzo ważna.

Już 2 marca w Telewizji Polsat zobaczymy pierwszy odcinek nowego sezonu programu „SuperPies”.

Prowadząca program, behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk, pokaże jak wychować psa „z głową”.  W każdym odcinku widzowie poznają opiekunów i ich czworonożnych przyjaciół. Każda z rodzin skorzysta z pomocy behawiorystki, która stawi czoła ich codziennym wyzwaniom z psem. Aneta Awtoniuk wyjaśni, skąd biorą się nieporozumienia i jak je skutecznie rozwiązywać.

W tej serii pojawią się także znani i lubiani. Wśród gwiazd, które zaadoptują psa ze schroniska lub kupią szczeniaka z hodowli m.in. Dariusz Kuźniak i Marcin Mroczek. Podczas 10-ciu odcinków programu przekonamy się, jak zwierzaki nawiązują więzi z nowymi właścicielami.

Premiera programu odbędzie się już 2 marca na antenie Telewizji Polsat. „SuperPies” będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 17:45. Powtórki programu będzie można obejrzeć w piątki o 9:00. Producentem programu jest firma Lulu Production.

Program „SuperPies”, wspierany przez sponsorów – właściciela marki Pedigree® oraz firmę Bayer, będzie edukował i dzielił się tym, jak wiele daje człowiekowi relacja z psem oraz doradzi opiekunom, jak świadomie i odpowiedzialnie wychowywać czworonogi.

Warszawa, 20 lutego 2019

FB https://www.facebook.com/superpiespolsat/

Komentarze
Wczytywanie...