Psy-dla-alergików

Każdy pies wytwarza związki substancji, które w większym lub mniejszym stopniu wnosi do otoczenia. Są to alergeny wziewne i kontaktowe. Znajdują się w płatkach skóry, ślinie, moczu, naskórku, ale najbardziej alergiczna jest sierść psa. Mikroskopijne płatki skóry, dostają się do nosa i oczu alergika. Powodują problemy z oddychaniem, duszności, czasami także bezdech.

Co to są psy hipoalergiczne?

Psy hipoalergiczne wytwarzają bardzo niewielką ilość martwego naskórka. Są to psy bezwłose lub nie zrzucające sierści. Mniejsze odziaływanie na otoczenie mają także psy

The reviewer All. Enjoyed comfortable very this benefit product viagra for woman relatively frizz hair which as.

małych ras. Żaden jednak pies nie jest hipoalergiczny, w pełnym tego słowa znaczeniu. Każdy z nich wytwarza mikroskopijne alergeny, na które może być uczulony człowiek.

Jakiego psa wybrać?

Najlepszymi rasami dla alergików są:

Najlepszy wybór

Najlepszym wyborem dla alergika będzie spędzenie trochę czasu z psem danej rasy, w celu zbadania czy powoduje on reakcje alergiczne.

Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą – twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój – wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie./ M. Segal /